I ve strojírenství jsou lidé ve stresu. Jak si ulevit?

Mgr. Ondřej Chromý, Health Tuning, BCF s.r.o., Motor Jikov Pracovníci obchodu ve strojírenské firmě se každý den setkávají se stresovými situacemi. A to se samozřejmě podepisuje na jejich zdraví. Jak dopady stresu eliminovat? Co s bolestmi krční páteře? A kde pořád nabírat energii? Toto byly hlavní otázky, na které chtěla znát odpovědi dvacítka zaměstnanců z obchodních oddělení skupiny Motor Jikov Group.

Kotva, Leoš Kubíček, Health Tuning, BCF s.r.o., Motor Jikov Známe to všichni. Při dlouhém sezení u počítače nebo za volantem svého vozu najednou pociťujeme tuhnutí v oblasti krční páteře, ramen a možná vystřelování píchání až do hlavy. Mnohdy tyto symptomy způsobuje i nahromaděný stres. Co tedy s tím? Mgr. Ondřej Chromý, garant systému ladění zdraví Health Tuning® naučil během půldenního workshopu všechny zúčastněné jednoduché cvičení při zapojení mentálního prožívání, kdy během několika minut všichni pocítili velkou úlevu a rozšíření hybnosti své hlavy. A hlavní roli v daném cvičení hrála černoška... A jak takový zázračný postup vypadá? Můžete se brzy těšit na audio nahrávku, která Vám bude každý den k dispozici.

Mimo jiná další témama byl velký zájem o techniku, která každému umožní ve spojení s pohybem zajistit dostatečný přísun energie v jakékoliv situaci. Tato technika pocházející původně s ericksonské komunikační hypnózy, kterou následně převzalo neuro-lingvistické programování se nazývá "Kotvení". Průvodcem po tom, jak si správně kotvu založit byl Leoš Kubíček, expert na garantované změny chování osob i celých společností. Celá skupina se společně pustila do "založení" své kotvy a ihned následného vyzkoušení, zda to funguje. Všechny překvapilo, že jen na základě cca 5 minut trvajícího tréninku ihned začali pociťovat fyzické změny.

A co na toto školení řekla jedna z účastnic a organizátorek Ing. Daniela Radevová, Specialistka RLZ MOTOR JIKOV Group a.s.: Musím konstatovat, že toto školení bylo velmi kladně hodnoceno všemi účastníky akce, kteří shledali téma jako velmi zajímavé a pro jejich život přínosné a skutečně projevili zájem o získání dalších informací z tohoto oboru a rádi by příští školení navázali na toto téma.

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.