• Mgr. Pavel Suchánek

  Psychická únava a vyčerpání jsou často doprovázeny celou řadou poruch v oblastech páteře, zažívacího traktu, imunitního či kardiovaskulárního systému.
  RNDr. Pavel Suchánek - výživová část

 • Mgr. Ondřej Chromý

  Program Health Tuning® Manager je zacílen především na tzv. syndrom vyhoření u manažerů či majitelů firem nebo lidí s psychicky náročným povoláním (lékaři, vojáci, právníci, učitelé atp.)
  Mgr. Ondřej Chromý - garant odborné metodiky

 • PhDr. Marta Boučková

  Program plánujeme do týdenních cyklů tak, aby klientovi co nejlépe časově vyhovoval. Na konci procesu je po tělesné i duševní stránce ozdravený manažer s novou energií a chutí do práce.
  PhDr. Marta Boučková - osobností diagnostická část pro výživu

 • Mgr. Michal Peroutka, CKTI

  Někdo má svoje trápení a bolesti rád a dokonce je k životu potřebuje. Jiné lidi to otravuje a rádi by se jich zbavili. Do které skupiny patříte Vy?
  Mgr. Michal Peroutka, CKTI - fyzioterapeutická část

Základní struktura Health Tuning®

Základním principem metodiky Health Tuning® je propojení oborů z oblastí péče o tělesné a duševní zdraví člověka.

Obor Health Tuning® se dívá na klienta komplexně, vnímá ho jako součást určitého sociálního prostředí (rodiny, pracovního týmu atp.), ve kterém mu pomáhá „vyladit“ nastavení jeho těla a mysli.

Cílem oboru Health Tuning® je odstranění nebo oslabení nežádoucích psychosomatických projevů.

https://app.smartemailing.cz/public/web-forms-v2/display-form/12872-mz2faqoqc0y66xnug7hs6xm9is3vk92lsi0t2oefst9czse5t3hayevpv11vsfji8tpcxyj6p7vnybbimo2zadsl5m022gzj9mgd

Jako průvodce celým programem bychom Vám rádi představili Health Tuning® specialistu Mgr. Ondřeje Chromého, který za vývojem celého projektu stojí od samého začátku a je v programu Vašim průvodcem pro překonávání nástrah Vaší mysli na cestě za kýženým cílem.

Díky perfektní spolupráci odborníků z oblastí výživy, psychologie a fyzioterapie pod vedením HT specialisty v jednom projektu se vyvarujete běžným potížím při nekoordinované změně životního stylu. Díky aktivnímu zapojení nevědomých částí mozku ve prospěch Vašeho cíle projdete současně změnou všech oblastí s mnohem efektivnějším výsledkem než při odděleném přístupu a jedině takto zažijete opravdový „RESTART EFFECT“.

Mgr. Ondřej Chromý bude vždy osobou, na kterou se můžete s jistotou kdykoli obrátit, a konzultantem, který během celého tříměsíčního programu bude zajišťovat, abyste byli vždy v péči toho správného specialisty v tu správnou dobu.

Oblastí výživy programu Health Tuning® Vás provede Health Tuning® výživový specialista RNDr. Pavel Suchánek, se kterým si již při první konzultaci zajisté osvětlíte obrovský potenciál i třeba jen drobných úprav ve Vašem jídelníčku.

Individuálním a postupným přístupem dokážete velice snadno vnést nové stravovací návyky do svého běžného životního rytmu. Revoluční spolupráce všech Health Tuning® specialistů během 3 měsíčního programu Vám zajistí snadné přijetí všech výživových návyků za své vlastní.

Díky zajištění intenzivního přístupu se můžete kdykoli spolehnout na svého výživového specialistu a nemusíte se obávat ani nástrah a lákadel Vašeho okolí při zvykání si na nové stravovací návyky.

V oblasti projektu Health Tuning® - fyzioterapie v čele s fyzioterapeutem Mgr. Michalem Peroutkou se naučíte přistupovat ke svému tělu celostně a společně objevíte dlouhodobá řešení Vašich potíží.

Zjistíte nejen, že díky osvojení správných návyků v držení svého těla, rehabilitačních či pohybových aktivit dokážete svému tělu dlouhodobě ulevit a dokonce se sami naučíte ovládat techniky programování uvolnění těla. V rámci komplexního propojení celého projektu bude fyzioterapeutka vždy pracovat i ve spojení s dalšími Health Tuning® specialisty tak, aby dokázala ve svém přístupu zohlednit i stravovací či psychické návyky.

Během tříměsíčního programu budete mít svou fyzioterapeutku vždy na blízku, tak abyste si své nové návyky dokázali zafixovat a využívat jejich přínosu i po ukončení programu.

Každá oblast programu má svého odborného garanta

Mgr. Ondřej Chromý

Odborná metodika oboru

Pracuje jako Health Tuning® Specialista a vývojový pracovník expertního týmu BCF s.r.o. v Českých Budějovicích. Specializuje se na oblast Health Tuning® pro manažery i vrcholové sportovce a systemický přístup v koučování. Dále je lektorem a přednášejícím na vybraných univerzitách v ČR.

profil

RNDr. Pavel Suchánek

Výživová část

Je výzkumný a vývojový pracovník Centra výzkumu chorob srdce a cév, Laboratoř pro výzkum aterosklerózy (LVA), IKEM, Praha. Jeho pracovní zaměření jsou sledování, modelování a provádění dietně-fyzických intervenčních studií se zaměřením na obézní pacienty, pacienty s hypertenzí, diabetem 2. typu apod.

profil

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

Fyzioterapeutická část

Absolvoval dlouhodobou studijní a pracovní stáž na Kemi – Tornio University of Applied Sciences v Kemi - Finskopůsobil. Působil jako koordinátor fyzioterapie – fyzioterapeut ve společnosti FACE CZECH s.r.o. Jako jediný odborník na Kinesio Taping® Method v ČR a SR je držitelem titulu Certified Kinesio Taping® Instructor

profil

PhDr. Marta Boučková

Osobností diagnostická část pro výživu

Specializuje se na pomoc a podporu osobám řešícím nadváhu, a nadměrné stresové zatížení, ale také komplexní pomoci v oblasti firemní psychologie. Aktivně v oblasti psychologie spolupracuje s médii, kde přispívá jak do odborných rubrik, tak spolupracuje na tvorbě pořadů či dalšího obsahu (ČT1 ,2, TV Nova, TV Prima, ČRO Radiožurnal, Frekvence 1 ...)

profil

BCF s.r.o.

Centrum Health Tuning® specialistů

Společnost BCF s.r.o. se již více jak 11 let zaměřuje na garantované zlepšování výkonu firem, týmů a jednotlivců. Pro trvalé změny chování, návyků a postojů aktivně využíváme nevědomí každého z účastníků. Abyste s jistotou dosáhli Vámi očekávaného zlepšení, vyberte si jednoho z našich Health Tuning® specialistů. Ten bude průvodcem Vaším RESTARTem. Změňte svůj život podle svých představ.

profil

Carmen Clinic

Rekondiční centrum Carmen & Clinic je partnerem Health Tuning v oblasti odborné wellness péče o Vaše tělo. Ve spolupráci se společností FitBee s.r.o. nejdříve zjistíme aktuální stav Vaší tělesné schránky na jediném diagnostickém přístroji InBody S10 v ČR*. Na základě zjištěných výsledků se zaměříme na fungování Vašeho lymfatického systému a po jeho správném nastartování i o další potřeby v oblasti formování postavy či masáží.

De nás najdete:

Galerie DVOŘÁK

Nám. Přemysla Otakara II 123/36, 370 01 České Budějovice

profil

Fitness 14

Naše fitness a wellness prostory jsou k dispozici všem, kteří se v rámci programu Health Tuning® rozhodnou zlepšit celý svůj život nebo jen sportovní výkon. Pro Vaši spokojenost a zlepšení fyzické i psychické formy si můžete vybrat svého profesionálního fitness trenéra.

K dispozici je Vám komplexní zázemí pro sport, tak naše relaxační zóny se saunami, párou atd.

Kde nás najdete:

Budova E.ON u zimního stadionu

Františka Antonína Gerstnera 2151/6, 370 01 České Budějovice

profil

FitBee

Přestože je naším primárním sídlem Praha, v regionu jižních Čech jsme pro Vás k dispozici v prostorách Carmen & Clinik. Naší rolí v konceptu Health Tuning® je zajistit změření aktuálního stavu Vaší tělesné stránky za využití nejmoderněší měřící technologie. Postaráme se o Vás na následných dalších kontrolních měřeních. Připravíme Vám vhodný jídelníček a doporučíme oblasti ke zlepšení pro fyzioterapeuta či fitness.

S námi také projdete osobnostním testováním tak, abyste sami porozuměli tomu, s čím budete nejvíce potřebovat pomoci, abyste se v budoucnosti vyhnuli konkrétní civilizační chorbě, ke které máte díky svému dosavadnímu fungování predispozice.

profil
Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.