HEALTH TUNING® BLOG - nápady & zajímavosti

Bolí Vás za krkem? Zapomeňte na přášky! Je tu MP3 pilulka

07.09.2018

Chcete si zachovat pevné zdraví a mít při ruce rychlého pomocníka, který Vám uleví od bolesti šíje, ramen či svalů mezi lopatkami? A to vše bez chemie?

Věděli jste, že nezužitkované látky z nejčastěji braných léků proti bolesti se z těla dostávají až jeden měsíc? A teď si schválně spočítejte, kolikrát jste za poslední měsíc po takové pilulce sáhli.

Stáhněte si cca 5 minut trvající nahrávku v MP3, uložte si ji do svého mobilního telefonu nebo přehrávače a máte vystaráno. Nahrávka Vás provede několika cviky, které můžete praktikovat v kanceláři, na odpočívadle v autě nebo ve vlaku či v autobusu. A sami se můžete přesvědčit, jak rychle úleva přijde.

Více informací najdete ZDE.

Garant výživové části oboru Health Tuning® RNDr. Pavel Suchánek přijel za mladými nadějemi Dynama, aby na žádost jejich rodičů prověřil jejich zdravotní stav a dal jim konkrétní doporučení jak upravit stravovací režim a pohybové aktivity...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.