Syndrom vyhoření přichází plíživě

BCF Health tuning workshop syndrom vyhoření Možná jste se s tím už setkali. Nic Vás nebaví. Únava je stále větší. I banální problémy, které jste dodposud zvládali "levou zadní" se zdají být neřešitelné. Všudypřítomný stres Vás dohání až k nepříčetnosti. Jste podráždění. Na krku a horní části zad cítíte, jak se Vám svaly stahují. Opakují se bolesti hlavy, zda a krční páteře. Hlavou se honí podivné myšlenky...

Takto vypadají příznaky blížícího se stavu vyhoření. Blíží se nejnáročnější část roku. A to nejen v práci, ale i doma. Zmatky, schon a vše je nutné stihnout do Vánoc.

Dopřejte si chvilku klidu a naučte se základní techniky, jak se vyvarovat syndromu vyhoření. Chcete si přeci závěr roku užít, nebo ne?

Právě proto jsme na 2.12.2016 od 13 do 16 hodin připravili workshopové setkání s Health Tuning® Specialistou a garantem celého konceptu Mgr. Ondřejem Chromým. Ten Vás provede zákulisím naší mysli, ukáže Vám, co způsobuje syndrom vyhoření a představí Vám postupy, které Vám hned na místě nebo pak i v klidu doma pomohou snadněji rozpoznat a redukovat příznaky syndromu vyhoření.

Metody, se ktrými Vás Ondřej seznámí aktivně učíme využívat lidi na nejvyšších pozicích v průmyslu, bankovnictví, ale například i vrcholoví sportovci.

Jste-li členem JHK, JCI, nebo zasídlená firma v JVTP, JAIP nebo Coworking CB můžete si rezervovat tento workshop za skvělých 990 Kč bez DPH! A neváhejte, počet míst je omezen!

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.