Odborní garanti a členové týmu Health Tuning®

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

Absolvoval dlouhodobou studijní a pracovní stáž na Kemi – Tornio University of Applied Sciences v Kemi - Finskopůsobil. Působil jako koordinátor fyzioterapie – fyzioterapeut ve společnosti FACE CZECH s.r.o. Jako jediný odborník na Kinesio Taping® Method v ČR a SR je držitelem titulu Certified Kinesio Taping® Instructor

Je členem České společnosti tělovýchovného lékařství a působí jako lektor odborných kurzů navazujícího vzdělávání pro fyzioterapeuty a kondiční trenéry v ČR i v zahraničí.

Jako jediný odborník na BLACKROLL® v ČR a SR je držitelem titulu BLACKROLL® Master Trainer

Spolupracuje s reprezentantkou ČR ve sjezdovém lyžování Klárou Křížovou, s brankářem České hokejové reprezentace Jakubem Kovářem a dalšími předními vrcholovými sportovci.

Je externím vyučujícím Zdravotně – Sociální Fakulty Jihočeské University v Českých Budějovicích

Mgr. Ondřej Chromý

Odborná metodika oboru

Pracuje jako Health Tuning® Specialista a vývojový pracovník expertního týmu BCF s.r.o. v Českých Budějovicích. Specializuje se na oblast Health Tuning® pro manažery i vrcholové sportovce a systemický přístup v koučování. Dále je lektorem a přednášejícím na vybraných univerzitách v ČR.

profil

RNDr. Pavel Suchánek

Výživová část

Je výzkumný a vývojový pracovník Centra výzkumu chorob srdce a cév, Laboratoř pro výzkum aterosklerózy (LVA), IKEM, Praha. Jeho pracovní zaměření jsou sledování, modelování a provádění dietně-fyzických intervenčních studií se zaměřením na obézní pacienty, pacienty s hypertenzí, diabetem 2. typu apod.

profil

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

Fyzioterapeutická část

Absolvoval dlouhodobou studijní a pracovní stáž na Kemi – Tornio University of Applied Sciences v Kemi - Finskopůsobil. Působil jako koordinátor fyzioterapie – fyzioterapeut ve společnosti FACE CZECH s.r.o. Jako jediný odborník na Kinesio Taping® Method v ČR a SR je držitelem titulu Certified Kinesio Taping® Instructor

profil

PhDr. Marta Boučková

Osobností diagnostická část pro výživu

Specializuje se na pomoc a podporu osobám řešícím nadváhu, a nadměrné stresové zatížení, ale také komplexní pomoci v oblasti firemní psychologie. Aktivně v oblasti psychologie spolupracuje s médii, kde přispívá jak do odborných rubrik, tak spolupracuje na tvorbě pořadů či dalšího obsahu (ČT1 ,2, TV Nova, TV Prima, ČRO Radiožurnal, Frekvence 1 ...)

profil

BCF s.r.o.

Centrum Health Tuning® specialistů

Společnost BCF s.r.o. se již více jak 11 let zaměřuje na garantované zlepšování výkonu firem, týmů a jednotlivců. Pro trvalé změny chování, návyků a postojů aktivně využíváme nevědomí každého z účastníků. Abyste s jistotou dosáhli Vámi očekávaného zlepšení, vyberte si jednoho z našich Health Tuning® specialistů. Ten bude průvodcem Vaším RESTARTem. Změňte svůj život podle svých představ.

profil

Carmen Clinic

Rekondiční centrum Carmen & Clinic je partnerem Health Tuning v oblasti odborné wellness péče o Vaše tělo. Ve spolupráci se společností FitBee s.r.o. nejdříve zjistíme aktuální stav Vaší tělesné schránky na jediném diagnostickém přístroji InBody S10 v ČR*. Na základě zjištěných výsledků se zaměříme na fungování Vašeho lymfatického systému a po jeho správném nastartování i o další potřeby v oblasti formování postavy či masáží.

De nás najdete:

Galerie DVOŘÁK

Nám. Přemysla Otakara II 123/36, 370 01 České Budějovice

profil

Fitness 14

Naše fitness a wellness prostory jsou k dispozici všem, kteří se v rámci programu Health Tuning® rozhodnou zlepšit celý svůj život nebo jen sportovní výkon. Pro Vaši spokojenost a zlepšení fyzické i psychické formy si můžete vybrat svého profesionálního fitness trenéra.

K dispozici je Vám komplexní zázemí pro sport, tak naše relaxační zóny se saunami, párou atd.

Kde nás najdete:

Budova E.ON u zimního stadionu

Františka Antonína Gerstnera 2151/6, 370 01 České Budějovice

profil

FitBee

Přestože je naším primárním sídlem Praha, v regionu jižních Čech jsme pro Vás k dispozici v prostorách Carmen & Clinik. Naší rolí v konceptu Health Tuning® je zajistit změření aktuálního stavu Vaší tělesné stránky za využití nejmoderněší měřící technologie. Postaráme se o Vás na následných dalších kontrolních měřeních. Připravíme Vám vhodný jídelníček a doporučíme oblasti ke zlepšení pro fyzioterapeuta či fitness.

S námi také projdete osobnostním testováním tak, abyste sami porozuměli tomu, s čím budete nejvíce potřebovat pomoci, abyste se v budoucnosti vyhnuli konkrétní civilizační chorbě, ke které máte díky svému dosavadnímu fungování predispozice.

profil
Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.