Odborní garanti a členové týmu Health Tuning®

RNDr. Pavel Suchánek

Je výzkumný a vývojový pracovník Centra výzkumu chorob srdce a cév, Laboratoř pro výzkum aterosklerózy (LVA), IKEM, Praha. Jeho pracovní zaměření jsou sledování, modelování a provádění dietně-fyzických intervenčních studií se zaměřením na obézní pacienty, pacienty s hypertenzí, diabetem 2. typu apod.

Pavel Suchánek je výzkumný a vývojový pracovník Centra výzkumu chorob srdce a cév, Laboratoř pro výzkum aterosklerózy (LVA), IKEM, Praha. Jeho pracovní zaměření jsou sledování, modelování a provádění dietně-fyzických intervenčních studií se zaměřením na obézní pacienty, pacienty s hypertenzí, diabetem 2. typu apod. Dále také spoluvytváří dietně fyzické intervenční programy se zaměřením proti profesnímu vyhoření. Je také autorem či spoluautorem více než 50 odborných sdělení, několika publikací, několika kapitol ve 4 odborných monografiích. Odborné příspěvky jsou pravidelně přijímané jako přednášky na tuzemských i zahraničních odborných konferencích. Spolupracuje na několika mezinárodních projektech.

Pro diagnostiku využívá mimo jiné aktuálně jeden z nejkvalitnějších přístrojů dostupných v ČR InBody S1 0 Své zkušenosti předává jako vysokoškolský pedagog Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Pravidelně spolupracuje jako garant a odborník s českou fotbalovou a hokejovou reprezentací. Jako jeden z předních českých odborníků na výživu je častým spolupracovníkem médií v této problematice (TV Nova, TV Prima, Česká televize, ČR Radiožurnál atd.).

Mgr. Ondřej Chromý

Odborná metodika oboru

Pracuje jako Health Tuning® Specialista a vývojový pracovník expertního týmu BCF s.r.o. v Českých Budějovicích. Specializuje se na oblast Health Tuning® pro manažery i vrcholové sportovce a systemický přístup v koučování. Dále je lektorem a přednášejícím na vybraných univerzitách v ČR.

profil

RNDr. Pavel Suchánek

Výživová část

Je výzkumný a vývojový pracovník Centra výzkumu chorob srdce a cév, Laboratoř pro výzkum aterosklerózy (LVA), IKEM, Praha. Jeho pracovní zaměření jsou sledování, modelování a provádění dietně-fyzických intervenčních studií se zaměřením na obézní pacienty, pacienty s hypertenzí, diabetem 2. typu apod.

profil

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

Fyzioterapeutická část

Absolvoval dlouhodobou studijní a pracovní stáž na Kemi – Tornio University of Applied Sciences v Kemi - Finskopůsobil. Působil jako koordinátor fyzioterapie – fyzioterapeut ve společnosti FACE CZECH s.r.o. Jako jediný odborník na Kinesio Taping® Method v ČR a SR je držitelem titulu Certified Kinesio Taping® Instructor

profil

PhDr. Marta Boučková

Osobností diagnostická část pro výživu

Specializuje se na pomoc a podporu osobám řešícím nadváhu, a nadměrné stresové zatížení, ale také komplexní pomoci v oblasti firemní psychologie. Aktivně v oblasti psychologie spolupracuje s médii, kde přispívá jak do odborných rubrik, tak spolupracuje na tvorbě pořadů či dalšího obsahu (ČT1 ,2, TV Nova, TV Prima, ČRO Radiožurnal, Frekvence 1 ...)

profil

BCF s.r.o.

Centrum Health Tuning® specialistů

Společnost BCF s.r.o. se již více jak 11 let zaměřuje na garantované zlepšování výkonu firem, týmů a jednotlivců. Pro trvalé změny chování, návyků a postojů aktivně využíváme nevědomí každého z účastníků. Abyste s jistotou dosáhli Vámi očekávaného zlepšení, vyberte si jednoho z našich Health Tuning® specialistů. Ten bude průvodcem Vaším RESTARTem. Změňte svůj život podle svých představ.

profil

Carmen Clinic

Rekondiční centrum Carmen & Clinic je partnerem Health Tuning v oblasti odborné wellness péče o Vaše tělo. Ve spolupráci se společností FitBee s.r.o. nejdříve zjistíme aktuální stav Vaší tělesné schránky na jediném diagnostickém přístroji InBody S10 v ČR*. Na základě zjištěných výsledků se zaměříme na fungování Vašeho lymfatického systému a po jeho správném nastartování i o další potřeby v oblasti formování postavy či masáží.

De nás najdete:

Galerie DVOŘÁK

Nám. Přemysla Otakara II 123/36, 370 01 České Budějovice

profil

Fitness 14

Naše fitness a wellness prostory jsou k dispozici všem, kteří se v rámci programu Health Tuning® rozhodnou zlepšit celý svůj život nebo jen sportovní výkon. Pro Vaši spokojenost a zlepšení fyzické i psychické formy si můžete vybrat svého profesionálního fitness trenéra.

K dispozici je Vám komplexní zázemí pro sport, tak naše relaxační zóny se saunami, párou atd.

Kde nás najdete:

Budova E.ON u zimního stadionu

Františka Antonína Gerstnera 2151/6, 370 01 České Budějovice

profil

FitBee

Přestože je naším primárním sídlem Praha, v regionu jižních Čech jsme pro Vás k dispozici v prostorách Carmen & Clinik. Naší rolí v konceptu Health Tuning® je zajistit změření aktuálního stavu Vaší tělesné stránky za využití nejmoderněší měřící technologie. Postaráme se o Vás na následných dalších kontrolních měřeních. Připravíme Vám vhodný jídelníček a doporučíme oblasti ke zlepšení pro fyzioterapeuta či fitness.

S námi také projdete osobnostním testováním tak, abyste sami porozuměli tomu, s čím budete nejvíce potřebovat pomoci, abyste se v budoucnosti vyhnuli konkrétní civilizační chorbě, ke které máte díky svému dosavadnímu fungování predispozice.

profil
Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.