Základním principem metodiky Health Tuning® je propojení oborů z oblastí péče o tělesné a duševní zdraví člověka.

Program Health Tuning® BODY

Máte poslední dobou pocit, že Vaše tělo začíná pomalu vypovídat službu? Není den, aby Vás něco nebolelo? Drobné neduhy se staly součástí Vašeho dne? Pomalu jste si na ně začali zvykat, postupem času se z nich stávaly chronické až vážné zdravotní potíže? Nenechte si déle znepříjemňovat život!

Program Health Tuning® BODY je tříměsíční regenerační program, který nabízí novou šanci všem, kteří už rezignovali na své chronické zdravotní komplikace. Program je založen na diagnostice pohybového aparátu HT fyzioterapeutkou Mgr. Marií Ošmerovou, která ve spolupráci s HT specialistou a případně dalšími HT odborníky bude následně klientovi sestavovat individuální program směřující k trvalému zlepšení potíží.

Upravte své životní návyky a ulevte chronickým potížím! Naučte se vnímat své tělo celostně a pracovat s ním až k úplnému uvolnění fyzického i psychického stavu. Ve spolupráci s odborníky dokážete své nové návyky zafixovat i takovým způsobem, že po ukončení programu je zařadíte do svého přirozeného životního rytmu.

Neztrácejte naději a dejte novou šanci svému zdraví! Vždy může být lépe! Začněte mít opět radost z pohybu! Domluvte si konzultaci s Health Tuning® specialistou Mgr. Ondřejem Chromým užívejte si opět život aktivně bez chronických potíží!

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.