Základním principem metodiky Health Tuning® je propojení oborů z oblastí péče o tělesné a duševní zdraví člověka.

Přínos programů Health Tuning®

Představujeme Vám další z řady projektů společnosti BCF s.r.o. zaměřené na celostní přístup při zvyšování výkonnosti firem, týmů i jednotlivců.

Rekondiční a regenerační program Health Tuning® komplexním způsobem naplňuje poptávku dnešní uspěchané náročné doby, kdy je společnost nastavena tak, aby bylo stále dosahováno čím dál tím vyššího výkonu za co nejmenších nákladů v co nejkratší době.

Přestaňte překonávat své limity, šetřete své zdraví, začněte naslouchat symptomům, které od svého těla každý den dostáváte a dejte STOP nekonečným bojům s příznaky osobního či pracovního vyhoření.

Dopřejte sami sobě novou šanci s revolučním přístupem a využijte příležitosti nadstandardní péče týmu dokonale sladěných odborníků - specialisty na výživu RNDr. Pavla Suchánka, fyzioterapeutky Mgr. Marie Ošmerové, psycholožky PhDr. Marty Boučkové, pod záštitou Health Tuning® specialisty Mgr. Ondřeje Chromého, díky kterým budete již za 3 měsíce na dobré cestě k dosažení maximální pracovní, sportovní i osobní spokojenosti bez psychických i fyzických potíží. Zažijte u sebe nebo zařiďte svým klíčovým lidem tzv. RESTART EFEKT těla i mysli klienta současně!

Velice rád se s Vámi setkám, s přínosy celého programu Vás seznámím a na následující 3 měsíce se stanu Vaším průvodcem. Váš Health Tuning® specialista a kouč Mgr. Ondřej Chromý

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.