Základním principem metodiky Health Tuning® je propojení oborů z oblastí péče o tělesné a duševní zdraví člověka.

Průběh měření InBody S10 a individuální konzultace

InBody S10, BCF s.r.o., Health Tuning Analýza tělesné kompozice je prováděna na špičkovém diagnostickém přístroji InBody S10, který přesně změří množství svalové a tukové hmoty, rychlost bazálního metabolismu (minimální denní kalorickou potřenu těla), případné otoky v těle, analýzu lymfatického systému, riziko a velikost osteoporózy (určuje riziko úrazových zlomenin), určuje množství vnitrobřišního tuku (vznik civilizačních chorob) a ve finále změří i svalovou disbalanci (nerovnoměrné zatížení).

Na základě výstupů probíhá s rodičem (v případě měřených dětí) individuální konzultace, kterou vede RNDr. Pavel Suchánek či jím jmenovaný nutriční specialista ohledně konkrétních doporučení, jak upravit jídelníček pro zajištění nápravy, případně doporučení pro návštěvu fyzioterapeuta či dalších specialistů. Výsledky jsou předávány ve formě jak tištěného výstupu, tak jsou zaslány na mail.

  • Cena dospělého za měření a individuální konzultaci výslekdů (20 - 40 minut podle zjištění) 1000 Kč

  • Cena dítěte do 18 let za měření a individuální konzultaci s rodičem výslekdů (15 - 30 minut podle zjištění) 600 Kč

Chci se objednat

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.