Základním principem metodiky Health Tuning® je propojení oborů z oblastí péče o tělesné a duševní zdraví člověka.

Program Health Tuning® MANAGER

_Máte psychicky náročné zaměstnání, jste už několik let v jednom kole, kdy každý den překonáváte své hranice a dosahujete maximálního výkonu?-

Program Health Tuning® MANAGER je tříměsíční transformační program, který je zacílen především na řešení tzv. problému „profesního vyhoření“, vyskytujícího se u lidí pracujících ve stresovém prostředí.

Přestaňte každý den překonávat příznaky tzv. „somatizace“ (chronickou únavu, bolesti hlavy, náhlé změny nálad, nervozitu, neschopnost se soustředit, nechuť do další práce, příznaky, které jen naznačují následné vážné zdravotní potíže…), jde to i jinak - změnou v přístupu!

Celý program je rozplánován do týdenních cyklů tak, aby si každý mohl postupně zvyknout na nové aktivity a dokázal je přijmout za své i po ukončení tříměsíčního programu s ohledem na běžný život.

V průběhu změnového období budete mít pozornost a nejlepší péči celého týmu Health Tuning® odborníků, počínaje od HT specialisty a kouče Mgr.Ondře Chromého, na kterého se můžete spolehnout jako na svého průvodce celým projektem.

Na základě individuálního plánu sestaveného podle Vašich osobních potřeb se budete setkávat s dalšími významnými profesionály ve svém oboru, jako je HT výživový specialista RNDr. Pavel Suchánek, či HT fyzioterapeutka Mgr. Marie Ošmerová a další profesionálové z oblasti fitness a wellness.

Objevte novou energii a chuť do práce! Užívejte si své koníčky, čas s rodinou a přáteli! Někdo to zvládne sám, někdo s pomocí, každý má ale šanci užívat si opět života naplno! Domluvte si konzultaci s Health Tuning® specialistou Mgr. Ondřejem Chromým a se přestaňte zbytečně trápit s překonáváním nesmyslných hranic! Jde to i jinak!

Mám zájem

V případě zájmu zadejte prosím e-mail nebo telefon. Neváhejte nás kontaktovat i v případě dotazů, nebo pro podrobnější informace.

Holistic management, s.r.o. - zřizovatel programu Health Tuning®
Lipová 1789/9, 370 05 České Budějovice
Health Tuning® je součástí konceptu Holistic Management

© 2015 | Health Tuning® je registrovaná známka. All rights reserved.